Saulės elektrinės

Tobulėjant technologijoms elektros energijai gaminti vis dažniau yra naudojami atsinaujinantys energijos šaltiniai. Vieni iš tokių atsinaujinančių energijos šaltinių yra saulės baterijos, kurios saulės šviesą verčia į elektros energiją. Šią elektros energiją galima naudoti tarkim atokaus vasarnamio, sodybos, garažo, vaizdo stebėjimo sistemos, apšvietimo ir kt. elektros energijos poreikiams kuomet yra toli skirstomieji elektros energijos tinklai ir elektros energijos atvedimas iki Jūsų objekto būtų brangus ir ekonomiškai neefektyvus žingsnis. Energijos sistemos, kuri gamina elektrą  naudodama saulės šviesą pilnai užtenka kasdieniniams vartotojo poreikiams: apšvietimui, telefono ar kompiuterio įkrovimui, televizoriaus maitinimui ir kt. Elektros įvado galia priklauso nuo kliento poreikių, todėl dėl konkrečios elektros energijos tiekimo galios yra derinama su kiekvienu klientu atskirai. Išsamiau saulės energijos panaudojimas elektros energijai gauti pateiktas paveikslėlyje:

Elektros energijos gamybos panaudojant saulės energiją principinė schema
Reikalingų komponentų elektros energijai gauti iš saulės šviesos jungimo principinė schema

Elektros energijos gavybos sistemą sudaro saulės baterija su valdikliu akumuliatoriaus krovimui, keitiklis iš 12 VDC į 220 VAC, akumuliatorius energijai saugoti, elektros instaliacijai skirtos medžiagos (rozetės, laidai, jungikliai, šviestuvai ir kt.).

Nepriklausomos elektros energijos tiekimo sistemos privalumai:

 1. Išvengiama brangaus elektros energijos prievado nuo išorinių skirstomųjų tinklų.
 2. Turite autonominę elektros energijos tiekimo sistemą nepriklausančią nuo išorinio tiekėjo.
 3. Naudodami elektrai gauti saulės šviesos energiją prisidedate prie aplinkos tausojimo.
 4. Sutaupote lėšų elektros energijai.
 5. Vasarnamiui šios sistemos kaina su montavimu tik nuo 400 eurų.
 6. Energijos sistemos, kuri gamina elektrą  naudodama saulės šviesą pilnai užtenka kasdieniniams vartotojo poreikiams.
 7. Visus su montavimu ir konsultavimu susijusius darbus atliks mūsų įmonės komanda sutartu Jums patogiu laiku.

Iš ko susideda elektros tinklo projektavimo ir instaliacijos darbai:

 1. Telefonu arba el. paštu išsiaiškinami kliento poreikiai (pageidautina galia, apšvietimo taškų skaičius, elektros kištukų skaičius ir vieta, patalpų kvadratūra bei išplanavimas ir kiti poreikiai).
 2. Sudaroma sąmata (detalių, darbų atlikimo, aptarnavimo, atvykimo į objektą ir kt.) bei projektas atitinkantis kiekvieno kliento individualius poreikius.
 3. Sudaroma darbų atlikimo sutartis, kurioje yra išdėstyti darbų atlikimo terminai, kaina, darbų atlikimo sąlygos, darbų garantinės sąlygos, užsakovo bei rangovo teisės ir įsipareigojimai, numatomas įrengimų aptarnavimas pagal poreikius ir kt.
 4. Sudarius sutartį atitinkančią kliento individualius poreikius pradedami vykdyti darbai.
 5. Atlikus darbus vyksta galutinis atsiskaitymas  (išrašomi darbų atlikimo garantiniai dokumentai, parengiama įrangos naudojimo instrukcija bei techninės rekomendacijos).
 6. Atlikus darbus ateityje teikiamos konsultacijos ir rekomendacijos nemokamai.

Galima elektros gavybos sistemos iš saulės šviesos galia: 200 W; 500 W; 700 W; 1 k.W; 1500 W; 2 kW; 2,5 kW ir 3 kW.


Susidomėjote, prašome kreiptis mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus bei įrengsime iš saulės šviesos energijos gaminančią elektros energiją sistemą jūsų pageidaujamoje vietoje. Elektroninis paštas: info@elektronikavisiems.lt tel: +37064579887.